Electrohouse24.pl

Odkurzacz Bezworkowy Dirt Devil DD5254-1 Rebel 54HFC INFINITY Metal Red

NOWOŚĆ! Odkurzacz - technologia multicyclone, Klasa energetyczna-A
porównaj
producent: Dirt Devil
cena:
799,00 zł 799,00 zł
Zapytaj o dostępność

Rysunek techniczny

Parametry

Kolor czerwony
Klasa energetyczna A
Głośność 78 [dB(A)]
Klasa skuteczności na posadzkach dpu HF A
Klasa skuteczności na dywanach dpu C D
Klasa skuteczności filtracji dre A
Pojemność zbiornika 1.80 [l.]
Technologia MULTICYKLON
Zasięg pracy 9 [m]

Najnowsza generacja EKO-odkurzacza bezworkowego serii Rebel

Zapytaj nas o ten produkt 

Co oznacza EKO? Dyrektywa UE ogranicza energochłonność AGD , w tym odkurzaczy, co przyczynia się do ochrony środowiska. Nowe wymagania spowodowały zasadnicze zmiany w konstrukcji odkurzaczy i nałożyły niezwykle trudne wymagania na producentów. Od 01.09.2014 odkurzacze muszą skutecznie odkurzać, przy znacząco niższym poborze mocy. Co więcej, UE już dzisiaj wprowadziła zasady, które od roku 2017 jeszcze bardziej ograniczą pobór energii przez odkurzacze bez utraty skuteczności odkurzania. Zaprojektowanie odkurzacza bezworkowego, który zużywa mało energii jest niezwykle trudne, ponieważ zawirowanie powietrza w cyklonie, gdzie oddzielają się cząsteczki kurzu, jest energochłonne. Odkurzacze bezworkowe zwykle z trudem osiągają klasę C, a modele konkurencji często osiągają tylko klasę D.


Najlepsze odkurzacze Dirt Devil osiągają klasę A, zapewniają najwyższą jakość za rozsądną cenę i nadal pozwalają Użytkownikom zapomnieć o wydawaniu pieniędzy na kupowanie worków.

 

INFINITY w nazwie odwołuje się do wykorzystanej technologii Multicyklon, dzięki której odkurzacz nie traci siły ssania1 w miarę napełniania się zbiornika na kurz, a siła ta pozostaje niezmienna w całym okresie użytkowania odkurzacza. Można powiedzieć, że pracuje jak nowy nawet po kilku latach pracy. Jest wygodny, ekologiczny i pozwala na oszczędności - nie trzeba pamiętać o kupowaniu worków ! Wskaźnik LED podpowiada Użytkownikowi o zapełnieniu się zbiornika. Odkurzacz nie zostawia śladów na parkiecie dzięki gumowanym kółkom.


Wszystkie odkurzacze serii EKO Rebel zostały zaprojektowane przez niemieckich inżynierów z uwzględnieniem wymagań Klientów europejskich. Wspólne cechy odkurzaczy linii EKO Rebel to:
• wysoka wydajność (duża siła ssania) przy niezwykle niskim poborze mocy,
• wygoda i komfort pracy (odkurzacze są lekkie i mają duże pojemniki na kurz),
• elegancki design i wysokiej jakości materiały użyte do produkcji.


Wygoda, ekologia (klasa A!), oszczędność energii i brak dodatkowych kosztów (nie trzeba kupować worków), niezmienna siła ssania, niski ciężar (5 kg), duży zasięg pracy (9 m!), bogate wyposażenie oraz antybakteryjny filtr HEPA Media to lista zalet tego odkurzacza. W skład wyposażenia wchodzą:


• Nowa ssawka uniwersalna (podłoga/dywan) - HEFT14 (High Efficiency Floor Tool 2014)
• Ssawka mała - "3 w 1"

• Szczotka do parkietów z bocznymi wkładkami ochronnymi, która nie zostawia śladów na cokołach.

• Ssawka do podłóg twardych


Gwarancja "door-to-door"


 1 pomiary wykonane zgodnie z normą DIN EN60312/11/2008

Opinie o produkcie

Copyright © 2017 electrohouse24.pl